Gosia Zadrożna

fotograf

Cześć, jestem Gosia Zadrożna.

Mam 26 lat, pochodzę z Piastowa pod Warszawą, ale od 7 lat moje życie toczy się także we Wrocławiu. Tu przygnały mnie studia i chęć rozpoczęcia niezależnego życia, a teraz kocham to miasto za spokój i otaczającą zieleń.

Im bardziej patrzę w głąb siebie i czytam i przeglądam moje różne zapiski i albumy, tym bardziej odkrywam, że fotografia towarzyszy mi dłużej niż mi się wydawało. Zawsze bawiły mnie opisy, że wielu fotografów bawiło się fotografią już w dzieciństwie, a teraz, po przejrzeniu pełnych szuflad zdjęć z mojego dzieciństwa, okazuje się, że było podobnie. Nie zapomnę też moich prowizorycznych studiów fotograficznych robionych w szafie z tłem z koca. Aktualnie dla własnego rozwoju postanowiłam zacząć studia na ASP na kierunku Fotografia i multimedia.

Co lubię robić poza fotografią?

Moją kolejną pasją jest gotowanie. Kocham improwizację w kuchni i często tworzę coś z niczego. Wiadomo, jedzenie samemu nie jest takie przyjemne, więc często przy gotowaniu towarzyszą mi przyjaciele. Gdy sama nie siedzę w kuchni, często przemieszczam się po Wrocławiu, aby odkrywać ciekawe miejsca, w których można przepysznie zjeść. Uwielbiam także podróżowanie, odkrywanie nowych miejsc, czy to w Polsce, czy to zagranicą. Systematycznie staram się realizować punkty z listy miejsc moich marzeń. Poza tym, lubię próbować nowych zajęć, które często wymagają ode mnie przekraczania moich granic. Ostatnio są to ścianka wspinaczkowa, wspinanie w górach, a także różne metody rękodzieła.

Inne miejsca, gdzie możesz mnie odwiedzić:

Instagram - @gosia.zadrozna

Facebook - GosiaZadrożna.pl - fotograficznie